Informácia o voľných pracovných miestach
  Rozvrhnutie školského vyučovania a prestávok na desiatu a obedňajšiu prestávku
  Kniha návštev
  Kontakt
  mapa servera
Obvodné kolo v atletike
Aj tento školský rok sme absolvovali poslednú významnú športovú súťaž – atletiku. Chlapci a dievčatá 7. až 9. ročníka súťažili v týchto disciplínach : beh na 60m, 300m, 800/1000m, skok do diaľky, hod kriketovou loptičkou a vrh guľou.
V konkurencii 25 škôl získali chlapci 7. miesto dievčatá 12. miesto. S týmto výsledkom sme spokojní, z prievidzkých škôl sa pred nás dostali len športové školy – S. Chalupku a Energetikov.
Reprezentovali nás : Sebastián Borko, Samuel Gatial, Andrej Halgaš, Sebastián Hudec, Mário Jahnátek, David Petrikovič, Tomáš Matuška, Milan Mokrý, Alex Mokrý, Marcel Nechala,
Ela Gatialová, Tatiana Harčarová, Romana Hepnerová, Nikola Králiková, Paulína Petrášová, Dominika Polerecká, Karin Žibeková.

Naši najúspešnejší žiaci

Každoročne CVČ Prievidza vyhodnocuje najlepších žiakov, ktorí sa zapojili do vedomostných súťaží. Ktorí žiaci mali právo a česť zúčastniť vyhodnocovania  CVČ v dome kultúry v Necpaloch 20.5.2015?

Súťaž mladých záchranárov civilnej ochrany
20.mája 2015 sme sa ako jediná škola z okresu zúčastnili krajského kola súťaže mladých záchranárov CO. Naše 4-členné družstvo v zložení Nikola Králiková, Katarína Svobodová,Denis Mokrý a kapitán družstva Marcel Nechala absolvovalo 1,5 km dlhú trať, kde na
 6 stanovištiach plnili predpísané úlohy :
streľba zo vzduchovky, vedomostné testy, topografia, hasenie malých požiarov, nasadenie masky, IMPIO, rozoznávanie varovných signálov, evakuačná batožina, zdravotná príprava.
Všetky družstvá preukázali výborné vedomosti a zručnosti, naše družstvo skončilo na 15. mieste.

Súťaž výtvarné práce v škole

Multimediálne práce:
Krátky dokument o čistote vodných tokov v Prievidzi a v Bojniciach za film získali čestné uznanie žiačky 8.A triedy - V. Havírová a M. Jankovičová

Výtvarné práce:
1. miesto - téma Škola patrí všetkým - kolektívna práca žiačok 7.B triedy - L.Trnová, P. Petrášová, N. Bystráková, L. Tadialová.

3. miesto - téma  - Je na nás všetkých - E. Lacová 4.B trieda.
Dievčatám gratulujeme a zároveň ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.
Florbalový zápas
Žiaci 5. a 6. ročníka odohrali súťažný zápas vo florbale. Hralo sa 2-krát 10 minút a úspešnejší boli žiaci 6. ročníka, ktorí vyhrali 8 : 3.
Najlepší strelci boli : Sebastián Čiko (5 gólov), Pavel Bátora (3góly) a Lukáš Košarišťan (2góly).

Hviezdoslavov Kubín
Dňa 17.2. 2015 sa uskutočnilo školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín.
V kategórii žiakov 2. až 3. ročníka súťažilo 10 detí. Všetci predviedli svoje recitačné umenie.

Umiestnenie:
1.    miesto: Filip Sánchez       3.A - próza
2.    miesto:  Lukáš Pekár        3.A - poézia
3.    miesto:  Kristína Pekárová 2.A - poézia
V okresnom kole bude školu reprezentovať žiak 3. ročníka Filip Sánchez .
Víťazom blahoželáme a všetkým súťažiacim prajeme veľa úspechov!

Úspech našich historikov

12.2.2015 sa v Centre voľného času v Prievidzi konalo už 7. kolo dejepisnej olympiády.
V silnej konkurencii žiakov celého okresu si naši žiaci počínali veľmi dobre.
V kategórii C- 9. ročník získal JOZEF KURBEL z 9.A 1. miesto
V kategórii D- 8. ročník získala NIKOLKA KRÁLIKOVÁ z 8.A 6. miesto- úspešná riešiteľka
V kategórii E- 7. ročník získal IVAN KRŠKO zo 7.B  4. miesto- úspešný riešiteľ
Všetkým ďakujeme a samozrejme GRATULUJEME!!!

Ocenenie
Pri príležitosti Vyhlásenie najúspešnejších športovcov, trénerov, kolektívov a funkcionárov športu o Cenu krištáľového páva a Ceny fair play okresu Prievidza za rok 2014.
Naša škola získala :
Diplom - za 3. miesto v olympijských aktivitách za rok 2014 v meste Prievidza.
Ďakovný list -za vynikajúce športové výsledky v roku 2014 a reprezentáciu mesta Prievidza

Potešilo nás
Naša škola bola odmenená  v súťaži  „Živá“ červená stužka .
Komisia hodnotila 144 zaslaných „živých“ červených stužiek uskutočnených pre ôsmy ročník kampane Červené stužky 2014 a rozhodla sa udeliť odmenu tridsiatim „živým“ červeným stužkám, z toho jednou školou bola práve naša škola.
Hodnotiaca komisia súťaže na tému „Živá“ červená stužka pre Červené stužky 2014“ zasadala v dňoch 10. – 11.12. 2014 v tomto zložení:
PhDr. Anna Poláčková – za kampaň Červené stužky
Mgr. Miroslava Slovíková – učiteľka biológie na GSF v Žiline
Mgr. Anna Zvrškovcová – koordinátorka žiackej školskej rady pri GSF v Žiline

Obvodné kolo olympiády v anglickom jazyku

V stredu 14. januára sa v našej škole už tradične konalo obvodné kolo olympiády v anglickom jazyku žiakov základných škôl v kategóriách 1A a 1 B.
48 víťazov školských kôl nielen z prievidzských škôl, ale i z Bojníc, Handlovej, Novák a okolitých obcí si prišlo zmerať sily v oblasti gramatiky, slovnej zásoby, čítania a počúvania s porozumením. V druhej časti tvorili súťažiaci príbeh o obrázku a vo dvojici viedli dialóg na danú tému.
Aj my sme mali 2 „ želiezka v ohni“.  V kategórii 1A nás reprezentoval Timotej Halenár, žiak 7.A triedy. V kategórii 1B to bola Karolína Kubincová z 9. B.
V silnej konkurencii sa lepšie darilo Timovi. Obsadil pekné 6. miesto. Karolína sa umiestnila na 20. mieste. Obom ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

Pytagoriáda – školské kolo
Aj tento školský rok si žiaci 3. a 4.ročníka vyskúšali svoje matematické zručnosti v školskom kole pytagoriády. Do súťaže sa zapojilo 21 žiakov, z toho 8 tretiakov. Úspešnými sa stali tí, ktorí vyriešili aspoň 10 úloh z 15.
A toto sú tí úspešní : III.A – Damián Bystrák
                                     IV.B – Dominik Krivuš
                                                Radoslav Škandík
                                                Ema Lacová

Štvorlístok

Dňa 10.12. 2014 sa v CVČ  Prievidza uskutočnila tanečná súťaž „Štvorlístok“. Tejto súťaže

sa zúčastnili žiačky 5. A triedy – Petra Jančovičová, Emma Slošiarová, Lenka Jánošíková,

Timea Bariová a Natália Lacková. Dievčatá so svojou choreografiou získali 3. miesto.

Srdečne blahoželáme !
Štvorlístok - výtvarná časť : súťaže sa zúčastnil  Paľko Bátora zo 6.A, ktorý svojimi
,,Suvenírmi z mesta Prievidze,,  vyhral 2. miesto v okrese.